Nowy koszyk 0 PLN

Informacje o sklepie
Data publikacji:

Spółka Wisko International jest producentem i dystrybutorem akcesoriów do urządzeń mobilnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zarówno twórców, jak i pracowników firmy jesteśmy w stanie zapewnić najwyższe standardy obsługi. Naszą pozycję rynkową budujemy we współpracy ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi w Europie oraz Azji. Dzięki solidnym podstawom strukturalnym i logistycznym jesteśmy w stanie zagwarantować naszym współpracownikom najwyższy stopień zadowolenia i satysfakcji. Zdywersyfikowane kanały sprzedażowe Wisko International obejmują odbiorców zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych. Oferta naszej spółki jest budowana wokół marki własnej „VISKO”, w ramach której proponujemy naszym partnerom w systemie b2b produkty o najwyższej jakości, które przeszły dokładną kontrolę oraz posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości. Szeroka oferta hurtowa zapewnia dostępność zarówno produktów budżetowych, w odpowiedniej proporcji ceny do jakości, jak również akcesoriów premium dla najbardziej wymagających klientów.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego nasza kadra nieustannie rozwija ofertę i pracuje nad zapewnieniem kompletnych rozwiązań na wszystkich etapach procesu sprzedaży.

W ofercie Wisko International nasi partnerzy biznesowi odnajdą duży asortyment różnego rodzaju etui, futerałów i kabur do poszczególnych modeli telefonów. Specjalizujemy się w najpopularniejszych propozycjach do telefonów komórkowych oraz urządzeń mobilnych. Posiadamy szeroki wachlarz uchwytów samochodowych, szkieł hartowanych oraz folii ochronnych. Istotnym elementem zaopatrzenia jest elektronika użytkowa, przede wszystkim ładowarki samochodowe oraz stacjonarne, kable USB oraz artykuły audio. Nasza firma posiada w ofercie również telefony komórkowe znanych i cenionych producentów.

Spółka Wisko współpracuje z uznanymi markami zarówno z Polski czy Europy, jak i Azji, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować dostępność najlepiej sprzedających się brandów oraz pozycji na rynku.

Zaufało nam wielu partnerów.

Zapraszamy Państwa do współpracy!