Usługi

image

Montaż anten SAT i DVB-T


Montujemy anteny satelitarne: Telewizja Nowej Generacji „N”, CYFRA+, Polsat Cyfrowy, TRWAM, FTA niekodowane, T.P.S.A. – Videostrada Livebox, Telewizja Na Kartę.
Montujemy anteny naziemne analogowe i cyfrowe. Wprowadzenie sygnał cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T daje nam możliwość odbioru większej ilości kanałów w lepszej jakości.
Zawartość programowa multipletów cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T:

MUX-1:
TVP1,TVP2,TVP INFO wersja regionalna, TTV - program informacyjno-publicystyczno-poradnikowy, ESKA TV - muzyczny, ATM Rozrywka TV - rozrywkowy, Polo TV - muzyczny, popularyzujący polską muzykę.
MUX-2:
Polsat, Polsat Sport News,TVN,TVN7,TV Puls,TV4,TV6,TV8.
MUX-3:
TVP1 (tymczasowo),TVP2 (tymczasowo),TVP INFO wersja regionalna (tymczasowo),TVP INFO druga wersja regionalna, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Polonia.

 

Solidne mocowanie i precyzyjne ustawienie anten jest podstawą dobrego odbioru telewizji. Nawet najlepsza antena, która jest źle zamontowana lub wyregulowana, będzie sprawiać problemy z jakością obrazu. Dlatego też anteny montowane przez nas są zawsze stabilnie zamocowane i precyzyjnie wyregulowane za pomocą profesjonalnych mierników cyfrowych. Prawidłowe zamocowanie i ustawienie anten daje gwarancję niezakłóconego odbioru nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

 

image

Mierniki których używamy: 

 

 

 


 

image

Montaż telewizorów LED/LCD/Plazma


Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego montażu telewizorów LCD, LED i Plazma za pomocą uchwytów na ścianach i innych powierzchniach (w mieszkaniach, klubach, hotelach itp.) w zależności od możliwości i sugestii klienta. Zajmujemy się również programowaniem montowanego sprzętu oraz krótkim instruktażem i omówieniem podstawowych zasad działania.

 

 

 image

Instalacje domofonowe


Wykonujemy kompletne instalacje domofonowe i wideodomofonowe na potrzeby klientów indywidualnych, Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych oraz Deweloperów - w pojedynczych budynkach, blokach i osiedlach. Wykonujemy instalacje od podstaw, na istniejącym okablowaniu, modernizujemy lub wymieniamy istniejące systemy

 

 


 

image

Instalacje alarmowe


Zadaniem systemów alarmowych jest wykrycie włamania lub sytuacji zagrożenia i zaalarmowanie odpowiednich służb lub właściciela. System alarmowy zniechęca do podjęcia prób kradzieży, a w przypadkach włamania pozwala zminimalizować jego skutki.
Instalacja systemu alarmowego gwarantuje Państwu poczucie bezpieczeństwa i zmniejszenie ryzyka włamania.
Oferujemy Państwu instalację systemów alarmowych od podstawowych, prostych w obsłudze systemów, poprzez rozbudowane instalacje przeznaczone dla obiektów handlowo-usługowych oraz biurowych. Posiadamy uprawnienia wymagane do projektowania zarówno Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu, jak i Systemów Sygnalizacji Pożaru.

 


 

image

Napędy bram wjazdowych i garażowych


Specjalizujemy się w montażu napędów do wszelkiego rodzaju bram garażowych, bram nwjazdowych na posesje.
Zajmujemy się także montażem zapór drogowych i szlabanów.
Nasi serwisanci posiadają wiedzę i umiejętności umożliwiające naprawę praktycznie każdego napędu dostępnego na polskim rynku.    
Zamontowane przez nas bramy działają zarówno w dużych firmach (bramy przemysłowe) czy budynkach wielorodzinnych jak też w domach i posesjach prywatnych. 
Jeżeli zastanawiasz się nad zautomtyzowaniem bram w swoim domu czy obiekcie zadzwoń do nas .Przyjedziemy, zmierzymy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie spełniające Państwa oczekiwania.

 


 

image

Systemy monitoringu
KOMPLEKSOWE INSTALACJE MONITORINGU


Monitoring wizyjny dzięki zaawansowanej technologii znakomicie sprawdza się w zakładach przemysłowych, bankach, hotelach, obiektach sportowych, urzędach, pomieszczeniach handlowych, budynkach biurowych i mieszkalnych, parkingach, stacjach benzynowych czy miejscach o intensywnym ruchu kołowym i pieszym.

 

 


Oferujemy instalacje systemów monitoringu.
• Instalacje i montaż kamer • Regulacje objektywów • podłączenie i konfiguracja rejestratorów